Skip to main content

Partnerzy

Partnerzy biznesowi firmy BEST-HALL

BEST-HALL od zawsze stawia na jakość swoich produktów oraz zadowolenie klientów - w końcu to Wy jesteście dla nas najważniejsi! Lata poświęcone na wykonywanie zleceń oraz zdobycie wszechstronnego dla wielu branż doświadczenia pozwala nam tworzyć hale namiotowe z najwyższej półki.

Warto zaznaczyć, że finalny efekt wykonywanych przez nas hal namiotowych nie byłby możliwy bez naszych partnerów bieznesowych. Dlatego mamy przyjemność oficjalnie ich przedstawić na naszej stronie internetowej!

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Przejdź do kontaktu
Postaw na doświadczenie

DLACZEGO BEST-HALL?

4

Przedstawiamy indywidualną ofertę

W naszej firmie każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Po złożeniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę przygotowaną zgodnie z Państwa preferencjami oraz obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

4

Podpisujemy umowę z klientem

Po zaakceptowaniu przez Inwestora przesłanej przez nas oferty, następnym krokiem jest zawarcie współpracy. Nasza firma przygotowuje dla klienta umowę, która może zostać przesłana w formie skanu bądź pocztą tradycyjną. Jeżeli mają Państwo życzenie i zaistnieje ku temu sposobność możemy umówić się na podpisanie umowy w dowolnym miejscu w Polsce.

4

Rozpoczynamy pracę nad projektem

Po podpisaniu umowy oraz ustaleniu szczegółów dotyczących zlecenia rozpoczynamy pracę nad Państwa halą. Zostaje także zlecony projekt z branży konstrukcyjnej który klienci otrzymują bezpłatnie przy zamówieniu hali w 3 egzemplarzach.

4

Dowozimy i montujemy konstrukcję

Zamawiając halę u bezpośredniego producenta którym my jesteśmy macie Państwo pewność kompleksowej obsługi inwestycji. Przygotowany do montażu, kompletny obiekt dostarczamy własnym transportem w ramach usługi do klienta oraz montujemy pod klucz. Możecie Państwo usiąść spokojnie i obserwować jak powstaje inwestycja w przyszłość Waszego biznesu.